• SUN AJANS
  • Kurumsal değerlerinizi göz önünde tutarak tüm işlerinizi titizlik içinde hazırlayıp teslim ederiz.
  • HİZMETLERİMİZ
  • Ürün ve hizmetlerinizin marka tanıtımları için ne gibi çalışmalar yaparız.
  • REFERANSLARIMIZ
  • Sun Ajans hizmet kalitesiyle tanışmış yol arkadaşlarımız.

KRİZ İLETİŞİMİ DANIŞMANLIĞI

Kriz yönetiminin en önemli göstergesi öngörülü olmak ve bu öngörü çerçevesinde senaryolar oluşturmaktır.

Krizler aniden ortaya çıktığı gibi, bazen de geleceğine dair işaret verir. Kriz geliyorum diye işaret verdiği halde yönetim zafiyeti veya tedbirsizlik yüzünden Kurumların başını ağrıtır. Kriz Yönetimi, kurumun ve/veya ürünlerinin itibarına yönelik tehditlerin belirlenmesini, bunlara karşı bir iletişim programı hazırlanarak, zor zamanlarda kurumun proaktif davranabilme yeteneğini geliştirmesini sağlar.

Krizin iyi yönetilmesi ve krizlerden fırsat yaratılması, kriz iletişim planının doğru uygulanmasına bağlıdır. Çeşitli kriz senaryoları ile kurumu her an ortaya çıkabilecek krizlere karşı hazırlıklı kılmak kriz iletişim planları ile mümkündür.

Çoğu Zaman PR ajansının verdiği mesajlara fazla dikkat etmeyen paydaşlar, bir kriz anında tüm dikkatlerini ajanslarına yöneltirler. Bu nedenle kriz yönetimi ve iletişiminin doğru uygulanması ve bertaraf edildiği anda da krizin etraflıca değerlendirilmesi ve kurumsal hafızaya kaydedilmesi hayati önem taşır.

İstanbul Sun Ajans

, müşterisini olası krizlere karşı, oluşturduğu senaryolar çerçevesinde bilgilendirir, kriz alanlarına ilişkin tespitlerde bulunur, kriz planı oluşturur ve bir kriz takımı oluşturulması gerekliliğini ortaya koyar.

İstanbul Sun Ajans

, krizi bir fırsat olarak görür ve müşterisinin itibarının bu krizden yara almadan ve hatta güçlenerek çıkması yönünde süreç yönetimi gerçekleştirir.
© Her Hakkı İstanbul Sun Ajans Reklam ve İletişim Hizmetleri Ltd. Şti.'ne aittir.